Видео-интервју: Бине Жалохар, гостин на ЕХО

bineВо прилог супер видео-интервју со Бине Жалохар од Словенија, кој со мала помош од Алгасан беше гостин на ЕХО фестивал на планински филм 🙂

Kој е, што е, што му е пасија и како гледа на активниот животен стил овој фристајл скијач – на линкот подолу.

Подмачкано со Алгасан 🙂

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s